bon-dom.uasitemap

Бочка дубова для вина на підставці з краном 10 л. (Обруч-НЖ)

1 140 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 10 л. (Обруч НЖ)


Виготовлення та реалізація бондарних виробів є Основним напрямком роботи Нашої компании. Як відомо, дерев’яні бочки — це найкраща тара для зберігання спиртних напоїв, а такоже води, соку, квасу и інше. У нас ви можете купити бочку дубову, виготовлення з добірної деревини. За Бажанов своих КЛІЄНТІВ, Ми можемо індивідуально підібраті розмір, Запропонувати вироби з дерев’яним або ж металевий краном, підібраті обруч (з нержавіючого або звичайний металу) и т.д. Дубові бочки є особливо виробами, здатно пронести дух природи крізь століття. Дубова бочка для зберігання вина буде гідною украшением як винного льоху, так и інтер’єру будинку. Все Залежить від ее Розмірів.

На Цій сторінці уявлень Невеликий бочонок для вина, коньяку, пива або горілки — Це не тільки дуже Зручна і Надійна тара, а й чудовий аксесуар, здатно прікрасіті будь-який інтер’єр. Його корисний об’єм ставити 10 літрів. Такий дерев’яний бочонок стані відміннім подарунки для будь-якого цінітеля благородних напоїв! Дубові бочки під вино, коньяк, горілки або пива в усі часи цінувався за свої особливі якості. Що мається на увазі? По-перше дубова деревина містіть дубильні Речовини, а це надає напою особливі смак і колір. Як и одного відомо, що деревина, На Відміну Від скла або пластику, «дихає», тобто вміст бочки Постійно збагачується кисня! Впевнені, що спробувавші домашнє вино з бочки, Ві Погода, що така маленька дубова бочка — це найкраща Ємність для його змісту!

Купити дубову бочку можна як для себе, так и комусь на подарунок. Навряд чи хтось Із чоловіків зможуть відмовітіся від дубового анкера або дзбан. Це кож чудовий варіант для тих, хто шукає подарунок своєму шефу. Зателефонувавші нам за Вказаною на наш ому сайті телефону, Ви зможете купити дубову бочку відмінної якості з доставкою по всій Україні. Наша компанія дает гарантію всім Своїм Клієнтам якісне, зручне и відповідальне Виконання всех надійшлі до нас замовлень.

Витрімане в дубовій бочці вино насічене безліччю ароматичних Речовини. Завдяк чому збагачується его смак и аромат. Кроме цього, коньячний спирт может стать коньяком, зберігаючісь лишь в бочці з дуба. Теж саме відносіться и до скроні, рому та других спиртних напоїв.

Дубова бочка є найбільш вдалою тарою для зберігання спиртних напоїв по ряду причин, а саме:

  • убова бочка є найбільш вдалині тарою для зберігання спиртних напоїв по ряду причин, а самє: ужу;
  • У дубової деревини міститься велика кількість різних з’єднань (лігнін, цукор, ліпіди, масла, смоли, ферменти і т.д.) Всього в дубі близько 500 корисних речовин.

Одні з них роблять позитивний вплив на смак, інші на колір, треті сприяють охороні і консервації продукту протягом довгого часу. Дубова бочка — це також відмінний варіант для зберігання води. У ній вода залишається свіжою в 15 разів довше. Тому якщо вам необхідно якомога довше уникнути «застою води», дубова бочка зможе стати відмінним помічником в цьому питанні.

На нашому сайті представлені тільки високоякісні товари, які, при правильному догляді, зможуть вам прослужити далеко не один десяток років.

  • Вартість з нашего складу: 1 140 грн.
  • Стоимость с учетом доставки по Украине: согласно тарифов перевозчика
  • Стоимость с учетом доставки по Киеву: 1 190 грн.