bon-dom.uasitemap
бочка вино, винная бочка

Бочка дубова для вина на підставці з краном 3 літра обруч НЖ

860 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 3 л. (Обруч НЖ)


Одним з найблагородніших напоїв всіх часів вважається вино, особливо цінується домашнє. Але щоб воно повноцінно розкривало всі свої особливості, зберігати його необхідно в правильній тарі. Для витримки спиртних напоїв кращої ємності, ніж дерев’яні бочки, важко знайти. Завдяки цьому, вино набуває тонкий, неповторний смак і неперевершений аромат.Бочкі дерев’яні найчастіше круглої форми з опуклими боками, плоским днищем і стягнуті обручами з металу. Найчастіше матеріалом, використовуваним для виготовлення дерев’яних бочок, є дуб.
Дуб цінний тим, що має здатність «дихати». Завдяки цьому відбувається газообмін між вмістом бочки і зовнішнім середовищем. Крім цього, і сама деревина дуба позитивно впливає на вино, насичує його корисними речовинами, приємними смаковими і ароматичними якостями. Вино, яке міститься в дерев’яній бочці з дуба, довгий час не тільки залишається «живим», але і зберігає всі свої корисні свойства.Деревянние дубові бочки забезпечують протікання фізичних і хімічних процесів, необхідних для дозрівання вина.
Бочка з дуба є екологічно чистою продукцією, здатної прослужити багато десятиліть. Все що для цього потрібно — просто доглядати за нею належним чином. Крім цього, дерев’яні бочки дуже міцні, герметичні, міцні і не бояться транспортіровкі.Бочкі дерев’яні бувають різних розмірів. Об’ємні бочки підійдуть для зберігання великої кількості вина або інших спиртних напоїв у винних погребах. Що стосується дубових бочок з невеликою ємністю, то вони можуть не просто подаватися відразу до святкового столу, але і послужити відмінним доповненням до інтер’єру будинку.

Купити дубові бочки можна різних розмірів. Якщо бочка невелика, об’ємом близько 3-5 літрів, то найчастіше її подають прямо до святкового столу і використовують як декоративний елемент в інтер’єрі.
Саме такий варіант дерев’яної тари і представлений на цій сторінці.

Дубовий бочонок для вина, коньяку, пива або горілки — це не тільки дуже зручна і надійна тара, а й чудовий аксесуар, здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Його корисний об’єм становить 3 літри. Такий дерев’яний бочонок стане відмінним подарунком для будь-якого цінителя благородних напоїв!

Дубовий бочонок для утримання вина, коньяку, горілки або пива в усі часи цінувався за свої особливі якості. Що мається на увазі? По-перше дубова деревина містить дубильні речовини, а це надає напою особливі смак і колір. По-друге відомо, що деревина, на відміну від скла або пластику, «дихає», тобто вміст бочки постійно збагачується киснем!
Впевнені, що спробувавши домашнє вино з бочки, Ви погодитеся, що така маленька дубова бочка — це найкраща ємність для його змісту! Виготовити дерев’яні бочки не так-то просто. Це досить довгий і трудомісткий процес. Для початку необхідно відібрати спеціальну високоякісну деревину. При цьому, дерево розпилювати не можна, а потрібно акуратно розколювати вздовж волокон.
Завдяки цьому, виріб стає набагато міцніше і непробивне. Крім деревини, необхідно також належну увагу приділити клепки, обручам, краника, кришці і т.д.
Після збору бочки, її обпалюють при високій температурі на відкритому вогні.

Коли бочка вже зібрана, її обпалюють на відкритому вогні при високій температурі. Таким чином, деревина загартовується і бочка краще проявляє всі свої здібності.
Вибрати і замовити дерев’яні бочки легко можна через наш сайт. Тут Вас чекає широкий вибір і відмінна якість всіх виробів.

  • Вартість з нашого складу: 860 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 910 грн.