bon-dom.uasitemap

Бочонок дубовый для вина на подставке с краном 5 литров обруч-нержавейка

980 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 5 л. (Обруч НЖ)


Бондарне мистецтво займає почесне місце серед всіх ремесел, які передбачають обробку дерева. Але займатися цією справою повинні тільки професіонали, інакше не можна досягти повноцінного результату. Це тільки на перший погляд може здатися, що дубову бочку легко можна сколотити. Незначне порушення технології бондарного справи може привести до того, що рідина всередині виробів просто не буде утримуватися і вони стануть абсолютно марними.

Вчилися бондарному ремеслу ще з юного віку для того. щоб встигнути осягнути все його закони і правила. Зустрічаються навіть цілі покоління майстрів бондарного мистецтва.
Сьогодні, як і раніше, зовнішній вигляд бондарних виробів мало чим відрізняється, удосконалилася тільки технологія їх виготовлення. Адже саме вона має прямий вплив на якість виробу і термін його використання.

Для виготовлення виробів в основному використовують дуб. Адже Це не тільки міцна і довговічна деревина, дуб ще має однорідну структуру, завдяки чому легко піддається полірування, не розтріскується, наділений антібактереціднимі властивостями. Спиртні напої в бочці з дуба довго зберігаються і насичуються приємним ароматом і неповторним смаком. Щоб значно збільшити термін служби бондарних виробів, дуб при виготовленні НЕ пиляють, а акуратно розколюють уздовж, щоб не пошкодити волокна. Цілісні волокна дуба забезпечують виробу довговічність, міцність і термін служби понад 50 років. Після складання каркаса, бочки з дуба обпалюють в спеціальному мангалі, що не тільки зміцнює деревину, але ще і насичує її корисними речовинами і надає запаху ванілі і хліба. Увібравши в себе цей аромат, вино набуває дивовижний, тонкий аромат і неповторний смак.

При зберіганні різних спиртних напоїв в дубовій бочці, вони насичуються і різними корисними речовинами. Адже в дубовій деревині міститься величезна кількість дубильних речовин. Крім цього, бочки з дубової деревини мають здатність «дихати», за рахунок чого вино насичується киснем!
Вашій увазі представлений дубовий бочонок для вина, коньяку, пива або горілки — це не тільки дуже зручна і надійна тара, а й чудовий аксесуар, здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Його корисний об’єм становить 5 літрів. Такий дерев’яний бочонок стане відмінним подарунком для будь-якого цінителя благородних напоїв!

Дубовий бочонок для утримання вина, коньяку, горілки або пива в усі часи цінувався за свої особливі якості. Що мається на увазі? По-перше, дубова деревина містить дубильні речовини, а це надає напою особливі смак і колір. По-друге, відомо, що деревина, на відміну від скла або пластику, «дихає», тобто вміст бочки постійно збагачується киснем!
Впевнені, що спробувавши домашнє вино з бочки, Ви погодитеся, що така маленька дубова бочка — це найкраща ємність для його змісту!
Дубову бочку купити сьогодні не складе ніяких труднощів. На нашому сайті представлено безліч різновидів бондарних виробів, в тому числі і дубові бочки різної ємності. Всі вони виготовлені з добірного дуба за найсучаснішими технологіями і відповідають високим стандартам якості.

До того ж, дубову бочку купити у нас Ви можете за цілком прийнятними цінами з доставкою по всій Україні.

  • Вартість з нашого складу: 980 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 1 030 грн.