bon-dom.uasitemap

1 610 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 25 л. (Обруч НЖ)


Домашнє вино є одним з найблагородніших напоїв всіх часів, тому і зберігатися має у відповідній тарі. Безперечна першість за право вважатися кращою тарою для зберігання спиртних напоїв і не тільки віддано дерев’яним бочок. Адже вже давно не секрет, що якщо зберігати вино або який-небудь інший еліксир в бочці з дуба, то напої набувають особливі смакові качества.Бочка дерев’яна — відмінний варіант для зберігання напоїв, таких як горілка, коньяк, вода і звичайно ж вино. В основному вона має круглу форму, опуклі боки, плоскі днища і стягнута металевими обручами.

Найбільш поширений матеріал, з якого виготовляються дубові бочки, є дуб.
У такій тарі легко можна зберігати вино, коньяк, ром, пиво, наливку, різні настоянки, квас, соки і багато іншого. Дубова бочка має ряд переваг, якими не можуть похвалитися її конкуренти. Секрет дерев’яної бочки в конфігурації і матеріалі, з якого її виготовляють.

Дуб має здатність «дихати», завдяки чому забезпечується газообмін між навколишнім середовищем і вмістом бочки. Також і сам дуб взаємодіє з вином і насичує його ароматичними і напою.
Крім цього, дана деревина містить в собі консервуючі речовини, славиться своїми очисними механізмами.
Вино, яке зберігається в бочці з дуба, зберігає свої корисні якості і залишається живим.

Такий виріб на сто відсотків забезпечує протікання необхідних для дозрівання вина хімічних і фізичних процесів. Дубова бочка — це екологічно чиста і здорова тара, яка може прослужити далеко не один десяток років, якщо за нею доглядати належним чином. До того ж вона не боїться транспортування, герметична і дуже міцна.

Купити дубові бочки можна різних розмірів. Якщо бочка невелика, об’ємом близько 3-5 літрів, то найчастіше її подають прямо до святкового столу і використовують як декоративний елемент в інтер’єрі.
Представляємо Вашій увазі відносно невелику дубову бочку для вина, коньяку, пива або горілки. Її корисний об’єм становить 25 літрів. Компактний розмір бочки робить її дуже зручною для зберігання і транспортування!

Дубова бочка з давніх-давен вважається кращою тарою для зберігання вина, коньяку, пива і навіть горілки. Пов’язано це з тим, що під впливом дубильних речовин, що містяться в деревині, значно поліпшується смак напою. Таким чином дубова бочка є не тільки надійним і зручною тарою для вина, але і своєрідним інструментом приготування напоїв. До переваг бочки для вина сміливо можна віднести ще й те, що вона «дихає», за рахунок чого відбувається насичення вина киснем!

Виготовлення дерев’яних бочок теж є досить важким процесом. Адже спочатку відбирається спеціальна високоякісна деревина. При виробництві дерево ні в якому разі не можна пиляти, а потрібно акуратно розколюють, щоб зберегти цілісність волокон. Завдяки такій методики виготовлення, виріб стає надзвичайно міцним і непробивним. Невід’ємними частинами бочок дубових, які Ви можете купити в нашому інтернет магазині, є також клепки, дно, обручі, кришка і т.д. Коли бочка вже зібрана, її обпалюють на відкритому вогні при високій температурі. Таким чином, деревина загартовується і бочка краще проявляє всі свої здібності.

Дубові бочки купить Ви можете без проблем в нашому інтернет магазині. Вся представлена ​​продукція зроблена з екологічно чистої і якісної деревини.
У нас кожен може купити дерев’яні бочки, які не тільки принесуть велику користь в домашньому господарстві, а й стануть чудовою прикрасою інтер’єру будинку.

  • Вартість з нашого складу: 1 610 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника.
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 1 660 грн.