bon-dom.uasitemap

2 185 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 50 л. (Обруч НЖ)


Бондарні вироби беруть свій початок ще з давніх часів. Раніше їм зраджували в основному форму усіченого циліндра або конуса.
На сьогоднішній день є певні розбіжності в технології створення тих чи інших бондарних виробів, але їх зовнішній вигляд навіть через кілька сторіч не поменялся.Как тоді, так і зараз, бондарські вироби є невід’ємними атрибутами банних процедур, а також широко використовуються в домашньому господарстві. Такі вироби часто застосовують для домашніх заготовок: соління, квашення, мочіння. Але ще більше поширене використовувати вироби з дерева для зберігання вина та іншої жідкості.Чаще всього для виготовлення бондарних виробів використовують таку деревину як дуб. Адже він не тільки відрізняється міцністю і довговічністю, але і має однорідну структуру. Дуб легко піддається полірування, що не розтріскується при цьому, та ще відрізняється антібактереціднимі властивостями. Саме тому вино в такій тарі довго зберігатися і насичується приємним смаком і ароматом.

Сьогодні купити бочки дубові дуже просто. У нашому інтернет магазині кожен може знайти собі виріб для своїх потреб. У нас представлені винні бочки з дуба, виготовлені за кращим і найбільш ефективним бондарським технологіям. Наприклад, бочки з дуба, які мають середній рівень випалу всередині, найбільш підходять для зберігання вина, віскі, горілки.

Всі наші бондарські вироби виготовлені вручну, без вмісту воску, фарби і клею на внутрішній стороні. Дубові бочки для зберігання вина додають цьому напою неповторний вишуканий смак і тонкий аромат. Бочка з дуба є найкращою тарою для зберігання вина та інших спиртних напоїв, які порадують Вас неповторним насиченим смаком. До того ж, Вас неодмінно буде тішити думка про те, що цей неповторний напій Вашого приготування.

На нашому сайті Ви можете купити дубові бочки різних розмірів: від одного до п’ятсот літрів. На цій сторінці представлена ​​бочка, середня по місткості з ряду дубових бочок, що виготовляються нашою компанією. Її корисний об’єм становить 50 літрів. Бочка дубова завдяки вдалому розміром без проблем поміститься, як в підвалі будь-якого приватного будинку, так і в виробничих сховищах винного заводу або льосі ресторану або готелю.

При зберіганні вина (втім, як і будь-якого іншого напою) в ній, дубова бочка відчутно покращує смакові якості напою. Пояснюється це вмістом в дубовій деревині великої кількості дубильних речовин. Саме завдяки цій якості матеріалу, використовуючи дерев’яну бочку можна виробляти коньяки і вина в домашніх умовах
Іншою перевагою дубової бочки легко можна назвати ще її здатність «дихати». За рахунок цього вино збагачується киснем!

Дубові бочки, представлені в нашому інтернет магазині — це вироби європейської якості, яку легко можна оцінити не тільки на словах, але і насолодитися їх ефективністю на ділі.
Купивши дубову бочку у нас, Ви купуєте для себе задоволення, яке важко описати словами.

При правильному догляді, дубові бочки, куплені у нас, можуть прослужити не десять, а сотню років. Ці вироби міцні, герметичні, зручні в транспортуванні, стійкі. Бочки з невеликою ємністю найчастіше подають вже безпосередньо до столу, при цьому вони паралельно ще служать і прикрасою для інтер’єру.

Для Вас ми підготували великий асортимент дубових бочок, до яких Ви самостійно можете підібрати нержавіючі або металеві обручі, а також хромований або дубовий краник. Крім цього, до бочки йде підставка, що дозволяє їй знаходиться в горизонтальному положенні.

  • Вартість з нашого складу: 2 185 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 2 235 грн.