bon-dom.uasitemap

2 850 грн. "Під замовлення"

Бочка дубова винна на підставці з краном 80 л. (Обруч НЖ)


Винороб ще з давніх часів не обходиться без такого, здавалося б нехитрого винаходи, як дерев’яна бочка. Особлива перевага віддається дубу, витримка в якому надає колишнім і червоним винам особливий смак, аромат і шарм.

Дубова бочка, з точки зору біохімії, дуже тісно взаємодіє з вином. Біологічно вино і деревина — ідеальна пара. Заливаючи вино в бочки з дуба, спостерігається активізація біологічних процесів, в результаті чого вино в кращу сторону змінює свою структуру, стає ароматним, вишуканим і краще засвоюється організмом. Це так звана біологічна очистка вина.
Дубові бочки, призначені для вина потребують обов’язкової загартуванню, обжога на спеціальних мангалі, для яких паливом служить також дуб.

Фінальний процес виготовлення бочки з дуба включає в себе просочування її бджолиним воском. Завдяки йому, термін служби виробу значно збільшується і надає йому неповторний, особливий колір.
Перед тим, як в свіжовиготовлену дерев’яну бочку залити першу партію вина, потрібно почекати як мінімум місяць, протягом якого виріб знаходиться в кантовале. Там воно постійно промивається водою і розчином з соди. Таким чином з дуба вимиваються легкорозчинні речовини, які могли б перенаситити вино і воно «загинуло б від ожиріння».

Від площі контакту вина з дубової поверхнею залежить швидкість його дозрівання. Класичні бочки дубові має ємність в 200-300 л. Виходячи з цього, в них вино дозріває через один-два роки. Бочка дубова в 31 л, «дзеркало» контакту в якій раз у десять більше, дозволяє дозрівати вину вже через пару місяців. Після тривалого контакту з дубом, вино набуває знаменитий, злегка терпкий смак, приємний аромат хліба і ванілі.

Інтернет магазин «Bondom» дає можливість всім бажаючим придбати не тільки звичайні бочки з дуба різних розмірів, але і так звані подарункові барила на каретах або фігурних підставках, які ще й прикрашені стильною різьбленням по дереву. Така покупка стане справжньою знахідкою як для себе, так і на подарунок, наприклад, батькам, одному, начальнику.
Якщо Ви ще сумніваєтеся, що представлені вироби не тільки радують око, але ще і робить позитивний вплив на вино, радимо Вам поекспериментувати. Поставте поруч з вином в дубовій бочці таке ж вино в скляній пляшці. Через кілька місяців не тільки Ви, але і навіть найзатятіші скептики зможуть переконатися в помітному відміну цих двох напоїв, і безсумнівну першість буде віддано вину з дерев’яної бочки. Адже саме воно буде мати насичений неповторний смак і витончений, вишуканий запах. Саме тому сьогодні все більше людей віддають перевагу зберігання вина саме в дерев’яних бочках.

Представлені в нашому онлайн магазині бондарних вироби не тільки відповідають високим стандартам якості, Ви їх можете придбати собі за цілком доступною ціною.
Не втрачайте можливості побалувати себе, своїх близьких і знайомих вишуканим і неповторним смаком червоного або білого вина.

  • Вартість з нашого складу: 2 850 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 2 900 грн.