bon-dom.uasitemap

1 380 грн.

Бочка дубова для вина на підставці з краном 15 л. (Обруч НЖ)


У числі ремесел, які мають на увазі обробку дерева, почесне місце займає Бондарне справу. Але це справа не терпить непрофесіоналів. Адже просто так-сяк сколотити дубові бочки або діжки не вийде. Навіть, здавалося б, незначне порушення технології призведе до того, що вироби не зможуть утримувати всередині себе рідину і, як результат, стануть абсолютно бесполезнимі.Іменно тому, навички бондарного ремесла опрацьовувалися на протязі не одного століття. Можна назвати цілі покоління майстрів, де напрацьовані навички і знання передавалися від батька до сина.
Згодом розвивалися не тільки навички роботи з деревиною, але також різні пристосування і інструменти.

Бондарні вироби в усі часи користувалися попитом. У кожному будинку можна було знайти бочки для вина, соління, жбани, діжки, купелі для лазні, зграї і т.д. Якісні вироби могли служити своїм господарям не один десяток років і нерідко навіть передавалися у спадок. Вироби з дерева завжди берегли як зіницю ока і намагалися підтримувати в робочому стані.

У наш час інтерес до бондарським виробам залишається як і раніше дуже високий. Це стосується як різних пристосувань для бань, наприклад: цебри, зграї, відра-водопади, фітобочки, відра і т.д., так і тари для солінь і зберігання вина або інших напоїв.

Вашій увагу представлений дубовий бочонок для вина, коньяку, пива або горілки — це не тільки дуже зручна і надійна тара, а й чудовий аксесуар, здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Його корисний об’єм становить 15 літрів. Такий дерев’яний бочонок стане відмінним подарунком для будь-якого цінителя благородних напоїв!

Дубовий бочонок для утримання вина, коньяку, горілки або пива в усі часи цінувався за свої особливі якості. Що мається на увазі? По-перше дубова деревина містить дубильні речовини, а це надає напою особливі смак і колір. По-друге відомо, що деревина, на відміну від скла або пластику, «дихає», тобто вміст боченка постійно збагачується киснем!

Впевнені, що спробувавши домашнє вино з бочки, Ви погодитеся, що така маленька дубова бочка — це найкраща ємність для його змісту! Бочка дубова ємністю в 15 літрів може стати чудовою прикрасою святкового столу або вдалим доповненням до інтер’єру.

Купити дубову бочку сьогодні можна дуже просто. Наш інтернет магазин надає Вам широкий асортимент бондарних виробів, в тому числі і дубову бочку. Все це можна швидко і зручно замовити на нашому онлайн магазині.

На нашому сайті представлений тільки високоякісний товар, який прослужить Вам досить тривалий час. Ми є прямими постачальниками, оскільки самі і виробляємо представлену продукцію. Ми гарантуємо своїм клієнтам постійний контроль якості, використання сучасних технологій виготовлення бондарних виробів.

І хоча всі бондарі володіють навичками ремесла, бочки у кожного можуть виходити абсолютно різними: у одного красиві і добротні, в іншого — недовговічні і скромні.
Адже в цій справі важливі не тільки навики і спеціальні інструменти, необхідно також мати «чуття» дерева, розбиратися в його особливостях і враховувати їх при виготовленні виробів.
Ми надаємо своїм клієнтам тільки якісні вироби, зроблені руками кращих майстрів.
Поспішайте купити дубову бочку і порадуйте себе вишуканим смаком і тонким ароматом витриманого в ній вина.

  • Вартість з нашого складу: 1 380 грн.
  • Вартість з урахуванням доставки по Україні: згідно з тарифами перевізника
  • Вартість з урахуванням доставки по Києву: 1 430 грн.