bon-dom.uasitemap

ПРО НАС

ТОВ «ВП «Бондарний дом» пропонує споживачеві багатий вибір продукції, що включає більше 100 найменувань: від тарілок, кухлів, діжок для солінь, меду до винних бочок, жбанів та купелей об’ємом 1000 літрів.

Якщо не вдаватися в деталі, можна сказати наступне: Наша компанія, це може звучати не дуже скромно, але це так, є лідером бондарного виробництва України! У нас Ви можете купити САМУ ЯКІСНУ бондарную продукцію з дуба, липи. Виробництво бондарних виробів нами виведено на найвищий рівень якості. У найширшому спектрі наших пропозицій: бондарські вироби для лазні, дубові бочки, діжки для солінь і багато іншого. Так, наша продукція не найдешевша в даному ринковому сегменті, але хіба може найякісніше бути одночасно і найдешевшим? Відповідь очевидна. Проводячи сміливі паралелі — наша компанія «Mercedes» в справі бондарного виробництва, тому що наша продукція для тих, хто в першу чергу цінує якість!

Якщо ж говорити більш детально, то: компанія «Бондарний Дом», займається виготовленням широкого спектра класичної дерев’яного посуду та господарського начиння, відроджуючи тим самим мистецтво бондарного ремесла! В асортименті нашої компанії більше 100 найменувань: від таці і кухлів до великих винних бочок і банних купелей!

Абсолютно все бондарські вироби пройшли Державну санітарно-епідеміологічну експертизу в Міністерстві охорони здоров’я України та відповідають всім санітарним вимогам чинного законодавства Укераїни. Думаємо важливо і те, що на нашому виробництві використовується деревина дуба, вільхи та липи тільки вищих сортів.

Наше виробництво:

Виробнича база знаходиться в екологічно чистій зоні, в 50 метрах від Дніпра в місті Каневі.Дивитись
У виробництві у нас використовується тільки екологічно чиста деревину добірної якості. Це забезпечує красу і довговічність нашим виробам. Згодом ми плануємо організувати екскурсії до Українського центру бондарного справи і можливо у кожного буде можливість своїми руками зробити бочку або інші бондарні вироби.

Відмінною рисою нашої продукції є особливий спосіб з’єднання клепки (дощечок) в кожному з виробів, що гарантує надійність, довговічність і відмінну якість продукції. У своєму активі ми маємо вже тисячі задоволених покупців нашої продукції. І їх число зростає з кожним днем.

Все сказане дає нам можливість впевнено сказати: «Ми не сумніваємося, що Наші вироби неодмінно прослужать Вам набагато довше, і доставлять задоволення більше, ніж вироби будь-якого іншого виробника!